Diferencované ošetření celulitidy

skipmenu

  • Kosmetika Phyris
  • Kosmetika PHYRIS
    Nově jsme začali pracovat a využívat i při přístrojových procedurách v péči o pleť oceněnou kosmetiku PHYRIS.Více
  • Celulitida
    Objevila se u vás celulitida? Pomůžeme vám s efektivní redukcí celulitidy pomocí kombinací několika procedur.Více
  • Chcete zhubnout?
    Objednejte se na konzultaci, při které shodnotíme současný stav organismu a probereme s vámi možnosti hubnutí pomocí procedur a správné životosprávy.Více

Logo salony-vybaveníZAKLÁDÁTE VLASTNÍ STUDIO? Odborně Vám poradíme a dokonale zaškolíme. www.salony-vybaveni.cz


tomenu

Léčebný koncept patentovaného "Diferencovaného ošetření celulitidy" (DBC) je založen na nadstandardně široké škále speciálních přístrojových procedur. Pomocí speciálních přístrojů a metod dochází k pročištění lymfatického systému, aktivaci štěpení tukových buněk, zpevňování podkožního vaziva a cévnímu tréninku.

1. Vacustyler podtlaková lymfodrenáž

… prokrvuje

Tento přístroj pracuje na principu tlaku a podtlaku, který působí v přesně určených intervalech na dolní část těla. Ve fázi podtlaku se cévy rozšiřují, proudí do nich obrovské množství krve, která s sebou přináší plazmu a kyslík. V následující tlakové fázi se cévy silně stáhnou a vytlačí tak zplodiny látkové výměny z tkaniva směrem k trupu, kde je vylučovací orgány přirozeně zpracují.

… spaluje

Zatímco se Vacustyler postará o dokonalou látkovou výměnu, můžete se nechat rozmazlovat také Iono Care. Nejedná se o nic jiného než o inhalaci ionizovaného aktivního kyslíku, což je vlastně dokonale přefiltrovaný vzduch se zmnohonásobenou energetickou hodnotou. Pravidelná inhalace takového vzduchu se postará o to, aby veškeré buňky, tkáně i vnitřní orgány daleko lépe pracovaly a tím spotřebovávaly mnohem více energie, což vede k výraznému úbytku tělesné hmotnosti.

Lymfodrenáž - Vacustyler

… zrychluje látkovou výměnu

První zmínky o magnetoterapii můžeme najít již před začátkem našeho letopočtu, přesto musela tato metoda ujít dlouhou cestu, než se začala používat profesionálně a opravdu efektivně. Dnes víme, že pulzní magnetické pole dokáže nejen zmenšovat otoky, ale také rozšiřovat cévy. V důsledku toho stoupá v léčené oblasti teplota, což podstatně urychluje látkovou výměnu. Pulzní magnetické pole navíc mnohonásobně zvětšuje propustnost buněčných membrán, čímž se do buněk dostane podstatně více živin.

Ošetření je velmi příjemné a trvá 30 - 50minut, dle zdravotního stavu klienta.

Lymfodrenáž - Slide Styler2. Slide Styler - tlaková lymfodrenáž

… odvodňuje

V masážních manžetách tohoto přístroje jsou zabudovány malé vzduchové komory. Ty se v pravidelných intervalech naplňují a vyfukují. Jemným tlakem je masírována jak horní, tak spodní část těla a tkanivo se v rytmických vlnách bez přerušovaných míst zbavuje přebytečných tekutin.

Tato jemná lymfatická masáž šetrně odstraňuje i otoky a edémy. Celé tělo je výborně prokrveno, zbaveno toxinů a pokožka je znatelně pevnější.

Ošetření trvá 30 až 45 minut a okamžitě pocítíte, že je celé vaše tělo lehčí.

3. Vacupress

Vacupress

… okysličuje a odbourává

Ve fázi odbourávání tukových buněk je velice účinný Vacupress s kombinací lipolýzy a myostimulátoru.

Tento přístroj navazuje na starou a účinnou tradici práce s baňkami. Podtlakem se nasaje podkoží do skleněných baněk, čímž se tukové buňky natáhnou do takové míry, že se jejich stěny stanou průchodnějšími a pronikne přes ně více kyslíku.

Dodržováním přesných postupů dochází k rozmělňování tukových shluků, které tvoří nerovnosti na podkoží - celulitidu. To podnítí spalování tuků a zplodiny tohoto metabolizmu se odvedou lymfatickou soustavou pryč z těla.

Ošetření trvá minimálně 45 minut.

Sono Styler Ultrazvuk4. Sono Styler - ultrazvuk

… proniká do hloubky

K formování postavy dochází k ideálním propojením odborávání tukových buněk kombinovaného s lymfodrenážemi.

Síla a hloubkové působení ultrazvuku se dají při ošetření celulitidy mnohostranně využít. Ultrazvuk zpevňuje podkožní vazivo, redukuje tukové polštářky, zlepšuje prokrvení a mízní tok. Zároveň napíná a zpevňuje ochablou pokožku.

Mezi jeho další důležité účinky patří i schopnost urychlit vstřebávání účinných látek, například fytohormonů, sér a vitamínů, hloubkově do podkožního vaziva.

Ošetření příjemně hřeje a trvá přibližně 15 minut na dané partii.

5. Myostimulátor s lipolýzou

Lipolýza - myostimulace

... formuje a redukuje

Tento přístroj je pro všechny, kteří nemají rádi aktivní pohyb. Výhodou je intenzivní procvičování svalů bez fyzické námahy. Po tomto cvičení nedochází k tvorbě kyseliny mléčné ve svalech a tudíž nedochází ani k bolestem svalů v následujících dnech tak, jak tomu je po standardním cvičení v posilovnách.

Dopřejte si cvičení v leže a bez námahy.

 Ošetření trvá cca 40 minut.

Body Wrapping6. Body Wrapping

… pročišťuje

Při prvních procedůrách je nutné nastartování lymfatického systému. Dochází k tomu skořicovými zábaly a lymfodrenážními stroji.

Ošetření se skládá ze dvou etap. První je nanášení speciálního krému, který obsahuje aktivní látky zvolené dle Vašeho osobního programu. Další etapou je bandáž zaručující stálé působení, které způsobuje nárůst vnitřního tlaku v mezibuněčném prostoru. To pomáhá spalovat tukové zásoby a tak stimulovat práci lymfatických a krevních cév, které odvádějí přebytečné tekutiny a zplodiny látkové výměny ven z těla.

Před procedurou i během celé kúry je důležité dbát na dostatečný příjem tekutin.

Doba ošetření je 45 minut čistého času v zábalu.

Poptávka

tomenu