Speciální cvičení eh3 Motion

skipmenu

 • Kosmetika Phyris
 • Kosmetika PHYRIS
  Nově jsme začali pracovat a využívat i při přístrojových procedurách v péči o pleť oceněnou kosmetiku PHYRIS.Více
 • Celulitida
  Objevila se u vás celulitida? Pomůžeme vám s efektivní redukcí celulitidy pomocí kombinací několika procedur.Více
 • Chcete zhubnout?
  Objednejte se na konzultaci, při které shodnotíme současný stav organismu a probereme s vámi možnosti hubnutí pomocí procedur a správné životosprávy.Více

Logo salony-vybaveníZAKLÁDÁTE VLASTNÍ STUDIO? Odborně Vám poradíme a dokonale zaškolíme. www.salony-vybaveni.cz


tomenu

Pohybová aktivita musí být nedílnou součástí úspěšných plánů na zhubnutí. Musí odpovídat momentálním možnostem a schopnostem daného člověka.

Každý člověk je jiný neopakovatelný jedinec, a proto správná pohybová aktivita musí být individuálně navržena. Pohyb je základním projevem života a veškerého bytí.

Hmota a energie je nezničitelná, může pouze měnit svoji formu. Při hubnutí můžeme přebytečnou tukovou hmotu přeměnit na energii pohybu.

Pohybová aktivita v plánech na hubnutí je často zaměřena jen na množství spálené energie při fyzické zátěži. Nesprávně stanovený režim fyzické zátěže vede k nárůstu únavy místo úbytku hmotnosti. Složitost problematiky návrhu vhodného individuálního pohybového plánu předurčuje zapojení výpočetní techniky.

Nabízíme Vám světovou novinku v oblasti pohybových aktivit zaměřených na snížení a udržení hmotnosti těla - cvičení eh3 Motion.

Program eh3 Motion je výsledkem 30 let výzkumu, vývoje a klinických zkoušek. Cvičení je intenzivně zaměřeno na postavení a prokrvení pánevního dna. Zlepšuje tak funkčnost všech orgánů uložených v oblasti pánve.

Princip

Expertní a informační systém eh3 Motion využívá poznatku, že všechny pochody v těle se projevují na pohybovém systému a zpětně lze tyto pochody přes pohybový systém ovlivnit.

Systém eh3 Motion má následující hlavní části:

 • Archivní, testovací, vyhodnocovací, návrhová, cvičební a diskusní

Archivní část

Umožňuje založení karty s údaji o uživateli a archivaci záznamů a výsledků práce se systémem.

Testovací část - autodiagnostika

Umožňuje návrh individuální sestavy cviků na principu zámek-klíč. Podle momentální kondice zjištěné v testovací části je automaticky navržena úroveň náročnosti cvičební sestavy.

Cvičení eh3 Motion

Cvičební část

Zobrazí individuálně vypočtenou cvičební sestavu využívající dva druhy cvičení:

 1. Řízené dýchání v určené pozici vede k lepší výměně plynů v plicích, snížení koncentrace kysličníku uhličitého a tím i odkyselení organismu. Je to nejrychlejší, přirozený, nezátěžový a nejlevnější postup ovlivnění překyselení organismu. To vede k zlepšení metabolických, endokrinních a imunitních funkcí těla. Řízené dýchání ve vybrané pozici má též příznivý vliv na psychiku a pohybový systém.
 2. Pohyb z výchozí do koncové pozice a návrat zpět do výchozí pozice při přirozeném dýchání. Cyklický pohyb zlepšuje funkce lymfatického oběhu. Ten je poháněn činností svalů a dýcháním a zajišťuje transport důležitých látek v těle. Většina lymfatického systému se nachází pod kůží a jeho nedostatečná činnost vede k hromadění nepotřebných látek v těle a k otokům a zpomaluje metabolismus buněk.

Cvičení eh3 Motion

Vyhodnocovací část

Umožňuje vyhodnocení a zobrazení výsledků testovací části. Výsledek každého testu je znázorněn barevným svislým sloupcem. Jeho výše a barva udává momentální kondici. Graf ukazuje její změnu v čase.

Cvičení eh3 Motion

Poptávka

Ukázka cvičení eh3 Motion v pořadu "NA ZDRAVÍ" pražské televizní stanice METROPOL, kde jsme informovali diváky televize o možnostech cvičení pro maminky a tatínky, které se snaží o miminko:

tomenu