Mezoterapie

skipmenu

  • Kosmetika Phyris
  • Kosmetika PHYRIS
    Nově jsme začali pracovat a využívat i při přístrojových procedurách v péči o pleť oceněnou kosmetiku PHYRIS.Více
  • Celulitida
    Objevila se u vás celulitida? Pomůžeme vám s efektivní redukcí celulitidy pomocí kombinací několika procedur.Více
  • Chcete zhubnout?
    Objednejte se na konzultaci, při které shodnotíme současný stav organismu a probereme s vámi možnosti hubnutí pomocí procedur a správné životosprávy.Více

Logo salony-vybaveníZAKLÁDÁTE VLASTNÍ STUDIO? Odborně Vám poradíme a dokonale zaškolíme. www.salony-vybaveni.cz


tomenu

Revoluční metoda ošetření pokožky těla a obličeje

Mezoterapie je revoluční metodou, kterou lze dosáhnout vynikajících účinků pro omlazení pokožky a  vypnutí vrásek, sjednocení tónu pleti, hydrataci pokožky a vyhlazení jizviček po akné či neštovicích.

Co je mezoterapie?

Mezoterapie je metoda omlazení pokožky obličeje, krku, dekoltu a rukou pomocí minimálně invazivního a většinou nebolestivého přístotroje, který pomocí mikro jehliček aplikuje séra, plasmy, kyselinu hyalurovou či jiné účinné látky přímo do pokožky.

Kombinací  této mikro jehličkové terapie a účinných látek, které jsou vpravovány do střední vrsty kůže, dochází k regeneraci, rozjasnění, vypnutí a omlazení pleti. Jedná se o minimálně invazivní proceduru, která pomocí plazmy efektivně startuje regeneraci a obnovu unavené pleti.

Testovali jsme nové sérum spolu s mezoterapí a o výsledku se přesvědčte sami:

Mezoterapie před a po

Revoluční metoda s mikro jehličkami

V našem Centru zdraví a krásy používáme moderní přístroj, který využívá většího množství sterilních jehel, pomocí kterých jsou séra aplikována a vpravována vertikálně do kůže, což zvyšuje efekt a zároveň je procedúra mnohem šetrnější k pokožce než jiné přístroje určené na mezoterapii.

Přístroj je inovativní v tom, že lze nastavit rychlost a hloubku vpichu a díky automatické vibraci, je zvýšena účinnost a apsorbce podpůrných sér a zároveň snížena bolestivost. Ošetření je proto rychlé a pohodlné.

Rozdíl oproti lokálně nanášeným hydratačním přípravkům na omlazení a vypnutí pleti je v tom, že běžné krémy a séra působí pouze na povrchu pokožky na již odumřelé buňky. Zatímco mikro jehličková terapie pomocí přístroje Dermapen působí tak, že se účinné látky dostávají v dostatečném a rovnoměrném množství do hloubky pokožky, kde mohou účinně aktivovat a nastartovat přirozenou regerenaci pokožky.

Cena ale i výsledek této terapie vás mile překvapí.

Ošetření trvá cca 60 minut.
Ceny se pohybují od 1 990 Kč za proceduru

Byli jsme v TV pořadu SUPERMÁMA a rozebírali novinky roku 2013:

Poptávka

tomenu