Ošetření kosmetikou - Janssen

skipmenu

 • Kosmetika Phyris
 • Kosmetika PHYRIS
  Nově jsme začali pracovat a využívat i při přístrojových procedurách v péči o pleť oceněnou kosmetiku PHYRIS.Více
 • Celulitida
  Objevila se u vás celulitida? Pomůžeme vám s efektivní redukcí celulitidy pomocí kombinací několika procedur.Více
 • Chcete zhubnout?
  Objednejte se na konzultaci, při které shodnotíme současný stav organismu a probereme s vámi možnosti hubnutí pomocí procedur a správné životosprávy.Více

Logo salony-vybaveníZAKLÁDÁTE VLASTNÍ STUDIO? Odborně Vám poradíme a dokonale zaškolíme. www.salony-vybaveni.cz


tomenu

Ošetření kosmetikou - JanssenNová generace masek

 • Bio celulosová maska je výsledek mistrovského vědeckého výzkumu. Vznikla nová generace masek pro profesionální aplikaci v salónu.
 • Biotechnologicky vyráběné masky, jsou následně nasyceny, vysoce kvalitními aktivními látkami.
 • Výsledkem jsou masky mimořádné kvality a účinnosti, které jsou velmi lehce aplikovatelné a vysoce efektivní.

Technologický postup

Extrémně jemně uspořádaná biocelulózová blána je získaná z bakterií. Za tímto účelem, jsou bakterie kultivované nebo vyráběné ve 100 % rostlinném prostředí, to znamená, že základem je ovoce. Blána se pěstuje asi dva týdny; poté se upraví na požadovanou velikost a následně prochází komplexním čistícím a sterilizačním procesem. Nakonec je maska nasycená odpovídající aktivní látkou a individuálně zabalena.

Při úvodních testech tohoto vyrobeného produktu, bylo objeveno, že tento nově vzniklý materiál má mimořádné vlastnosti. Jeho 3rozměrová nano struktura umožňuje aktivním látkám proniknout lépe do pokožky. Skutečnost, že se maska může přizpůsobit tvaru tváře, jako druhá kůže, násobí jeho efektivitu několikrát. Maska je proto pravá inovace a pozitivní nadstandard v úseku kosmetického ošetření.

Janssen cosmetics obohatil tento inovační materiál substrátu z nano technologického sektoru s různými pečlivě vybranými kombinacemi aktivních látek. Kombinace sycení nano masky aktivními látkami tvoří základy pro rozmanitost použití. Výsledkem práce této jedinečné masky je okamžitý účinek, v krátkém čase dokonale vyhlazená a viditelně obnovená kůže.

Optimální penetrace

Díky extrémně jemné struktuře a jejímu perfektnímu ulpívání na povrch kůže, použité aktivní látky, kterými je maska nasycena jsou schopny proniknout do každé rýhy v kůži. Biocellulosová maska optimalizuje účinnost obsažených aktivních látek a zlepšuje jejich schopnost proniknout do kůže.

Zlepšit výsledný efekt dosažený ošetřením biocellulosovou maskou můžete použitím ampulkového koncentrátu nebo séra před vlastní aplikací. Aktivní látky jsou díky nanotechnologickým vlastnostem masky přepravovány do kůže ještě intenzivněji.

Extrémně dobře snášenlivé

Struktura biocellulosové masky je velmi podobná pleťové struktuře. Proto nemá žádné nežádoucí účinky na kůži. Maska byla s výborným výsledkem testována kožními lékaři.

Poptávka

tomenu