Radiofrekvence - Mabel Pro

skipmenu

 • Kosmetika Phyris
 • Kosmetika PHYRIS
  Nově jsme začali pracovat a využívat i při přístrojových procedurách v péči o pleť oceněnou kosmetiku PHYRIS.Více
 • Celulitida
  Objevila se u vás celulitida? Pomůžeme vám s efektivní redukcí celulitidy pomocí kombinací několika procedur.Více
 • Chcete zhubnout?
  Objednejte se na konzultaci, při které shodnotíme současný stav organismu a probereme s vámi možnosti hubnutí pomocí procedur a správné životosprávy.Více

Logo salony-vybaveníZAKLÁDÁTE VLASTNÍ STUDIO? Odborně Vám poradíme a dokonale zaškolíme. www.salony-vybaveni.cz


tomenu

RadiofrekvenceOdstraňte vrásky, vypněte povolené partie na těle a obnovte tvorbu kolagenu.

Mono-tri-hexapolární radiofrekvence zaručuje bezbolestné řešení problému s rychlým výsledkem. Teplo pomáhá v první fázi vypnout pokožku a zároveň stimuluje kolagenová vlákna, která vyplní „mezírky" jež vzniknou po vypnutí pokožky a trvale tak pomáhají odstranit jednotlivé nerovnosti pokožky.

Radiofrekvenční technologie je nejstarší metodou používanou v oblasti estetické medicíny pro ošetření problémových partií, jakými jsou povislá bříška, pomerančová kůže na nohou či vrásky v obličeji. Během vývoje těchto přístrojů se postupně přecházelo od využití monopolárních hlavic v chirurgii, přes bipolární až k nejmodernějším tripolárním systémům kombinující monopolární prvky.

Radiofrekvence jsou výrazně bezpečnější a všestranější metodou než-li je tomu u ultrazvukových kavitací. Výhodou radiofrekvencí je okamžitá reakce pacienta na ošetření a dlouhotrvající účinky.

Indikace

 • Vyhlazení vrásek, vypnutí pleti, odstranění dvojitých brad, vypnutí dekoltu, vyhlazení pomerančové kůže vypínáním podkoží. Pozor! pro boj s tukovými buněčkami a formování postavy jsou vhodnější procedury Kavitace a Vacupressu kombinované s lymfatickou drenáží.

Radiofrekvence

Radiofrekvenční ošetření - aplikace

 • Obličej, krk, dekolt, paže, břicho, hýždě, stehna.

Radiofrekvence - jak na Fibroplasty, které jsou zodpovědné za tvorbu elastinových a kolagenových vláken?

Nedostatek kolagenových vláken v tkáni způsobuje její nerovnost a nerovnoměrné rozložení těchto vláken má za následek vytvoření postupných prohlubenin - vrásek či pomerančové kůže.

Kolagen je možné stimulovat v těle pomocí působení tepla a mikroproudů, jež pomohou tyto vlákna regenerovat a znásobit jejich počet až desetinásobně.

Prvotní efekt ošetření je vypnutí pokožky a pocit stažené kůže v obličeji, dekoltu či na nohou - toto představuje okamžitý efekt ošetření - v následujících dnech dochází k obnově vláken - obnova kolagenových vláken je dlouhodobý proces trvající cca 3 týdny.

Rizika a kontraindikace

 • Těhotenství, epilepsie, poruchy srážlivosti krve, dermatitida, psoriáza, opary, cukrovka, mykózy, kardiostimulátor, problémy termoregulace, přecitlivělost tkáně.

Ošetření trvá cca 40 minut.
Ceny se pohybují od 1 500 Kč za proceduru.

Radiofrekvence
Princip rozpouštění tukových buněk

Poptávka

tomenu